CDAW

mod_vvisit_counterOd początku301214
Aktualnie odwiedza nas:
3 gości

Kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej

ul. Katedralna 4, Wrocław

Rozpoczęcie kursu - 21 LUTEGO 2021

Zakończenie - 30 MAJA 2021r.

Zapisy zostały zamknięte.

Pierwsze spotkanie (21.02.2021, godz. 18: 45) rozpocznie się od rejestracji w budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, a zakończy ok. 20:40.
Po rejestracji uczestnicy przechodzą do kościoła NMP na Piasku, o 19:30 w dniu rejestracji rozpocznie się pierwsza msza święta.

Przy rejestracji należy dostarczyć dokumenty:

1. akt chrztu
  2. skierowanie od proboszcza na kurs - do pobrania poniżej
  3. opłatę w wysokości 50 zł (udział w kosztach organizacji kursu)

SPOTKANIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ DWA RAZY W TYGODNIU I SĄ OBOWIĄZKOWE:

• w niedziele w godz. 19:30 - 20:30 - kościół NMP na Piasku we Wrocławiu (z wyjątkiem Niedzieli Zmartwychwstania 4 kwietnia)
  • w poniedziałki - spotkanie on-line godz. 19:15 - max do 21:00 (konferencja + spotkanie w grupach).

• Przygotowanie jest prowadzone dla osób mających ukończone minimum 19 lat i po zakończeniu nauki w szkole ponadgimnazjalnej,
  • Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza (link powyżej),
  • O zapisie decyduje kolejność zgłoszenia - ilość miejsc ograniczona,
  • Załączniki do pobrania: skierowanie na kurs zaświadczenie dla świadka bierzmowania

Informacje na temat powstania Ośrodka

Ksiądz Arcybiskup Marian Gołębiewski utworzył dnia 15 stycznia 2013 r. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej i ustanowił jego siedzibę w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Od jesieni 2016 r. Ośrodek współpracuje z klasztorem oo. dominikanów, gdzie także prowadzone jest przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania.

Działanie ośrodka polega na organizowaniu i przeprowadzaniu kursów przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania przez osoby dorosłe. Ośrodek nie prowadzi indywidualnych przygotowań zgłaszających się osób, ani nie zajmuje się bierzmowaniem dorosłych we wrocławskiej katedrze.

google facebook بازی انفجار ترفند بازی انفجار بازی انفجار رایگان بازی انفجار شرطی آموزش پوکر آموزش پوکر آنلاین بهترین سایت پوکر برترین سایت پوکر